height: 1000px; style=

Gesintuvai su angliarūgštės užpildu rekomenduojami elektros gaisrams gesinti (kompiuterių, jungiklių, garso įrangos, įvairių mechanizmų gaisrams). Gesinimo medžiaga pilnai išsisklaido ore ir nepalieka jokių pėdsakų. Šio tipo gesintuvai taip pat gali būti naudojami B klasės gaisrams, degiems skysčiams arba skystėjančioms medžiagoms (benzinui, naftos produktams, riebalams, lakams, dervai, vaškui, eteriui, alkoholiui ir kt.) gesinti. Rekomenduojama papildomai turėti vandens putų arba miltelinius gesintuvus, kurie užtikrintų apsaugą nuo A klasės gaisrų.

Kaip veikia?
Kodėl verta rinktis?
Kur naudoti?
Techniniai duomenys
Atsisiųsti

Angliarūgštės gesintuvo (AG) gesinamojoje medžiagoje naudojamas anglies dioksidas (CO2), pereinantis iš skystos būsenos (balione) į dujinę (gesinant). Gesinimo medžiaga pilnai išsisklaido ore ir nepalieka jokių pėdsakųGesintuvai naudojami, kai aplinkos temperatūra ne žemesnė kaip -30°C ir ne aukštesnė kaip +60°C.

Angliarūgštės gesintuvu galima gesinti beveik visų klasių gaisrus, išskyrus C (degių dujų). Angliarūgštės gesintuvai neteršia, tad puikiai tinka gesinti jautriems įrenginiams ar elektroninei aparatūrai.

 Angliarūgštės gesintuvai (AG) skirti gesinti degias medžiagas, kurių degimui palaikyti būtinas deguonis, taip pat veikiančias elektros instaliacijas iki 1000 V, degius skysčius, dujas. Jais galima gesinti elektroninę įrangą, naudoti archyvuose, muziejuose ir kitose panašiose patalpose.

Gesintuvo modelis: Angliarūgštės gesintuvas 2 kg
Užpildo svoris (CO2): 2 kg
Gesintuvo svoris: 6,28 kg 
Temperatūros ribos: -30°C /+ 60°C
Gesinimo efektyvumas: 34 B


Domina mūsų produkcija?

Parašykite mums, mes su Jumis susisieksime:

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau