height: 1000px; style=

Naujos kartos gesintuvas šaldančių/ impregnuojančių putų pagrindu idealiai tinka F gaisrų klasei gesinti - virtuvėje naudojamas aliejus arba riebalai. Gesintuvas yra naudojamas dažniausiai uždarose patalpose, pavyzdžiui, restoranų, virtuvių, komercinių ar pramonės srityse, kuriose yra potencialus gaisro atsiradimo pavojus, naudojant augalinį aliejų, gyvūnų riebalus.

DĖMESIO: Nenaudoti gesinimui elektros įrenginių su įtampa.

Kaip veikia?
Kodėl verta rinktis?
Kur naudoti?
Techniniai duomenys

Nutraukite plombą ir ištraukite apsauginį kaištį, gesintuvo žarnelę su difuzoriumi nukreipkite į gaisro židinį ir nuspauskite rankenėlę. Purkškite į gaisro židinį, o ne į liepsnas! Nesistenkite išpurkšti visų putų iš karto – gesindami vandens putų gesintuvu, jei įmanoma, padarykite sekundžių pertrauką, kad pamatytumėte, kur gesinti reikia labiausiai. Nepertraukiamas gesintuvo veikimo laikas apie 28 sekundės. 


Gaisrą sukelia trys faktoriai – degioji mežiaga, kaitra ir deguonis. Gaisras užgesinamas pašalinus nors vieną iš trijų komponentų. Vandens putų gesintuvo pagrindas – AFFF putos, kurių užpurškus ant gaisro židinio akimirksniu susidaro vandens plėvelė, atskirianti deguonį ir blokuojanti pakartotinį užsidegimą.

Vandens putų gesintuvas ReinoldMax 6L – tinkamiausias gesintuvas Jūsų namams.  Sudėtyje nėra toksinių medžiagų, todėl idealiai tinka naudoti viduje. Šio tipo gesintuvai ne tik efektyviai numalšina gaisrą AFFF gesinimo putų dėka, bet yra puikūs impregnatoriai, užkertantys kelią pakartotiniam gaisrui. Purškimo srovė 4-5 metrai, kas leis Jums iš saugaus atstumo efektyviai sutramdyti ugnį.

Apipurškus gaisro nepaliestas sienas, grindis, užuolaidas ar baldus, tiesiog nuvalykite putas ir leiskite išdžiūti. Jeigu gaisras nepalietė Jūsų daiktų, tai putos nepakenks, ko nebūtų galima tvirtinti apie miltelinius gesintuvus. Vandens putų gesintuvai yra populiariausi gesintuvai Vokietijoje ir Prancūzijoje.

Po panaudojimo iškart priduokite gesintuvą naujam pripildymui. Stebėkite, kad slėgmačio rodyklė būtų žaliame fone.

Vandens putų gesintuvas nekenkia kvėpavimo takams, matomumui, tad siūlome jį naudoti uždarose patalpose, kur didelė koncentracija žmonių, o ypatingai vaikų t.y.  mokyklose, darželiuose, viešbučiuose, ligoninėse, poliklinikose, privačiuose namuose, biuruose. 

DĖMESIO: Nenaudoti gesinimui elektros įrenginių su įtampa.

Gesintuvo modelis: Vandens putų gesintuvas 6 L F klasė
Užpildo svoris:  6 kg

Išmatavimai: diametras 16,5 cm; aukštis 54 cm.
Bendras gesintuvo svoris:  10,80 kg 
Temperatūros ribos: +5°C...+ 60°C, -20°C...+ 60°C
Gesinimo medžiaga: AFFF 1% putų koncentratas Forafac 1203
Gesinimo efektyvumas: 40F
Veikimo trukmė: 28 sek. 
Išstūmimo priemonė: N2

DĖMESIO: Nenaudoti elektros įrenginių  gesinimui su įtampa.Domina mūsų produkcija?

Parašykite mums, mes su Jumis susisieksime:

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau