height: 1000px; style=

Didžiausios talpos gesintuvas šaldančių / impregnuojančių putų pagrindu idealiai tinka B gaisrų klasei gesinti - degieji skysčiai: benzinas, spiritas, lakas, tepalai. Efektyviai gesina ir dažniausiai pasitaikančius A klasės gaisrus - įprastos medžiagos: mediena, popierius, tekstilė, guma ar plastmasė. 
Tinka elektros prietaisams gesinti!
Kaip veikia?
Kodėl verta rinktis?
Kur naudoti?
Techniniai duomenys
Atsisiųsti

Nutraukite plombą ir ištraukite apsauginį kaištį, gesintuvo žarnelę su difuzoriumi nukreipkite į gaisro židinį ir nuspauskite rankenėlę. Purkškite į gaisro židinį, o ne į liepsnas! Nesistenkite išpurkšti visų putų iš karto – gesindami vandens putų gesintuvu, jei įmanoma, padarykite sekundžių pertrauką, kad pamatytumėte, kur gesinti reikia labiausiai. Nepertraukiamas gesintuvo veikimo laikas apie 20 sekundžių. 


Gaisrą sukelia trys faktoriai – degioji mežiaga, kaitra ir deguonis. Gaisras užgesinamas pašalinus nors vieną iš trijų komponentų. Vandens putų gesintuvo pagrindas – AFFF putos, kurių užpurškus ant gaisro židinio akimirksniu susidaro vandens plėvelė, atskirianti deguonį ir blokuojanti pakartotinį užsidegimą.

Vandens putų gesintuvas ReinoldMax 9L - tinkamiausias gesintuvas Jūsų namams. Klientų patogumui UAB „Merseta“ gamina dviejų tipų vandens putų gesintuvus, kurie skiriasi veikimo temperatūros ribomis. Šildomoms patalpoms rekomenduojame vandens putų gesintuvą, veikiantį nuo +5°C iki +60°C. Siekiant apsaugoti nešildomas patalpas siūlome specialų vandens putų gesintuvą ReinoldMax, veikiantį nuo -20°C iki +60°C.    Sudėtyje nėra toksinių medžiagų, todėl idealiai tinka naudoti viduje. Šio tipo gesintuvai ne tik efektyviai numalšina gaisrą AFFF gesinimo putų dėka, bet yra puikūs impregnatoriai, užkertantys kelią pakartotiniam gaisrui. Purškimo srovė 4-5 metrai, kas leis Jums iš saugaus atstumo efektyviai sutramdyti ugnį. 

Apipurškus gaisro nepaliestas sienas, grindis, užuolaidas ar baldus, tiesiog nuvalykite putas ir leiskite išdžiūti. Jeigu gaisras nepalietė Jūsų daiktų, tai putos nepakenks, ko nebūtų galima tvirtinti apie miltelinius gesintuvus. Vandens putų gesintuvai yra populiariausi gesintuvai Vokietijoje ir Prancūzijoje.

Po panaudojimo iškart priduokite gesintuvą naujam pripildymui. Stebėkite, kad slėgmačio rodyklė būtų žaliame fone.

Vandens putų gesintuvas nekenkia kvėpavimo takams, todėl jį galima naudoti uždarose patalpose, pavyzdžiui, kur didelė koncentracija žmonių, t.y.  mokyklose, darželiuose, viešbučiuose, ligoninėse, poliklinikose, privačiuose namuose, biuruose. Vandens putų gesintuvu ReinoldMax galima gesinti įsiliepsnojusius veikiančius elektros prietaisus. Kadangi gesintuvo ReinoldMax 6L galimos temperatūros veikimo ribos nuo -20°C, todėl ūkininkams siūlome vandens putų gesintuvą naudoti sandėliuose, lentpjūvėse bei žemės ūkio technikoje. Idealiai tinka degiems skysčiams gesinti (B klasės gaisrai), rekomenduojame šį gesintuvą cheminių medžiagų šildomiems ir nešildomiems sandėliams, degalinėms.

Atitinka LST EN 3-7 : 2004 standartą.  

Gesintuvo modelis: Vandens putų gesintuvas 9 L
Užpildo svoris:  9 kg

Išmatavimai: diametras 18 cm; aukštis 61 cm
Bendras gesintuvo svoris:  14,60 kg 
Temperatūros ribos: +5°C...+60°C, -20°C..+60°C
Gesinimo medžiaga: AFFF putos
Gesinimo efektyvumas: 13A 183 B
Veikimo trukmė: 34,80 sek 
Išstūmimo priemonė: N2

Sertifikatas: Gesinimo bandymus atliko Vokietijos laboratorija MPA Dresden

Remiantis atliktais bandymais Gaisrinių Tyrimų Centre išduotas Atitikties sertifikatas Nr. GTC 100779

Pagaminta ir sertifikuota Lietuvoje.

 Domina mūsų produkcija?

Parašykite mums, mes su Jumis susisieksime:

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau